Wizard-electronic, ozvucenje, rasveta, LED ekrani

Kategorije

Kontakt

Naša kompanija


 

zastava RS

Wizard-electronic, Ticanova 27, 22400 Ruma, Republika Srbija

Tel/Fax: +381(22)430-520, 430-435, 064-82-98-700

Direktor: sinisa@wizard.rs, +381(64)82-98-700
Komercijala: dragan@wizard.rs, +381(64)82-98-712, Dragan
Komercijala: sandra@wizard.rs, +381(64)8298-722, Sandra
Nabavka: nabavka@wizard.rs, +381(64)8298-700
Rental: rental@wizard.rs, +381(64)82-98-701

Marketing: marketing@wizard.rs
Računovodstvo: racunovodstvo@wizard.rs, +381(64)8298-711, Biljana
Servis: servis@wizard.rs, +381(64)8298-720, Ivan
Dizajn: dizajn@wizard.rs

 

Objekat Ruma, Vladimira Nazora bb                 Objekat Ruma, Ticanova 27

 kontakt                ticanova


 

zastava BIH

Wizard Electronic – Predstavništvo Bosna i Hercegovina, Bijeljina
Komercijala: jovanka.j@wizard.rs +38765515031, JOVANKA

                                                 +38162664981, ZORAN

 

 


 

 

zastava CG

Wizard Electronic – Predstavništvo Crna Gora
Podgorica: +382(68)2-987-00


 

 zastava MK

Wizard Electronic – Makedonija
+381(63)50-49-30


 

zastava HR

Wizard Electronic – Hrvatska
+381(60)02-987-00


 Potražite nas na Google Maps

Wizard-electronic


PocetakPocetak

Novi proizvod

Nema trenutno novih proizvoda