Početak | O Nama | Servis | Rental | Preuzimanje | Kontakt

Kontakt:

Možete nas posetiti na bilo kojoj od navedenih adresa i upoznati se sa našom ponudom

   

Wizard Electronic™ – Republika Srbija

Sedište: Ticanova 27, 22400 Ruma

Tel/Fax: +381(22)430-520, 430-435

Direktor: sinisa@wizard.rs ,+381(64)82-98-700

Komercijala: dragan@wizard.rs +381(64)82-98-712, Dragan

Komercijala: stevica@wizard.rs ,+381(64)8298-723, Stevica

Komercijala: sandra@wizard.rs , +381(64)8298-722, Sandra

Nabavka: nabavka@wizard.rs , +381(64)8298-721, Ivan

Marketing: marketing@wizard.rs

Računovodstvo: racunovodstvo@wizard.rs

Servis: servis@wizard.rs

Dizajn: dizajner@wizard.rs

   

Predstavništvo Beograd

Kolašinska 12, 11000 Beograd, Republika Srbija

Tel: +381(11)30-48-333, 30-48-334

Komercijala: davor.b@wizard.rs , +381(64)82-98-702

   

Wizard Electronic – Predstavništvo Bosna i Hercegovina

Bijeljina ,

Komercijala: mladen.j@wizard.rs +387(65)370-664  MLADEN

Komercijala: jovanka.j@wizard.rs +381(64)82-98-727

   

Wizard Electronic – Predstavništvo Crna Gora

Podgorica: +382(68)2-987-00

   

Wizard Electronic – Makedonija

+381(63)50-49-30

   

Wizard Electronic – Hrvatska

+381(60)02-987-00

Mondo d.o.o. je vlasnik imena Wizard-Electronic™

Mondo d.o.o., PIB 100779241

Miloša Obilića 2

22400 Ruma, Republika Srbija

 

 

 

Copyright © 2009 Wizard Electronic™
Web design & Development    Powered by djtrale@yahoo.com